راهنمای خرید لوازم الکترونیکی زوم تک

زوم تک تازه های تکنولوژی

راهنمای خرید گوشی و دستگاه های الکترونیکی

این سایت از طرف مدیریت زوم تک برای راهنمای خرید گوشی و راهنمای خرید تبلت ارائه شده است ، شما عزیزان می توایند برای مشاوره خرید گوشی و راهنمای خرید تبلت سوالتان را در این بخش زوم تک ارائه نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان زوم تک پاسخ داده شود.

راهنمای خرید گوشی و مشاوره خرید گوشی

- راهنمای خرید گوشی در رنج قیمت زیر 500 هزار تومان

- راهنمای خرید گوشی

- راهنمای خرید لپ تاپ

- راهنمایی در مورد خرید گوشی : چی بخرم خوبه؟؟؟؟؟

- پیشنهاد درباره خرید گوشی در رنج قیمت 1تومان تا 1600 تومان چیه؟

- گوشی با بهترین قابلیت در زمینه : شارژ باطری - بلند بودن صدای مخاطب - کیفیت دوربین کدومها هستند؟

- راهنمای خرید گوشی : لطفا من رو در خرید گوشی هواوی اسندجی630 یا اسندجی6 راهنمایی کنید.

- راهنمای خرید گوشی : به نظرتون خرید گوشی زد3 کامپکت خوبه یا گوشی ال جی 3 ؟

محبوب ترین برچسب ها

چندهسته ** بودن

0 امتیاز
وقتی میگن فلان گوشی چن هسته ** هس یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا گوشی هواوی اسندجی6چهارهسته ** هس یعنی چی؟؟؟؟؟؟
سوال شده دی 15, 1393 در گوناگون بوسیله ی طنازبانو (490 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز

یکی از سوالاتی که بیشتر مواقع وقتی مشخصات یک کامپیوتر ، تبلت یا گوشی تلفن همراه را میخوانیم به این نکته میرسیم که پردازنده دو هسته ** یا چهارهسته ** !! واقعا این هسته ها چی هستن ؟ به چه کاری میان و آیا اگر هسته ها افزایش پیدا کند سیستم سریع تر میشود ؟

 

processor1

اگر بخواهیم خیلی ساده به این سوال پاسخ بدهیم باید گفت بله ولی اگر بخواهیم تخصصی بررسی کنیم و جواب بدهیم باید بگوییم نه.

پردازنده های چند هسته ** تکنولوژی جدیدی برای افزایش سرعت نیستند. یک پردازنده چند هسته ** در واقع ترکیبی است از دو یا چند پردازنده مستقل که همان هسته خوانده می شوند. وقتی پردازنده ی چند هسته ** داشته باشید می تواند برنامه هایی را که برای پردازنده های چند هسته ** نوشته شده اند با تقسیم وظایف در سرعتی کمتر انجام دهد.

در عین حال میتوانید برنامه های بیشتری بر روی سیستم خود به طور همزمان اجرا کنید. البته این به معنای این نیست که مثلا یک پردازنده دو هسته ** یا چهار هسته ** دو برابر یا چهار برابر از پردازنده ** تک هسته ** سریع تر است.

processor2

توجه کنید که سرعت و توان هر کدام از این هسته ها از سریع ترین پردازنده تک هسته ** مستقل کمتر است. رویکرد چند هسته ** به این معنی است که شما میتوانید کارایی بالاتری بدون نیاز به اجرا در سرعت ببسیار زیاد داشته باشید. توجه کنید که فقط برنامه هایی که برای استفاده در پردازنده چند هسته ** ساخته شده باشند از این مزیت استفاده میکنند. به عنوان مثال پردازنده های A6 آیفون دو هسته ** هستند اما به خاطر مدیریت بهتر نرم افزاری از خیلی از پردازنده های چهار هسته ** دیگر عملکرد سریع تری دارد. توجه کنید که حافظه رم سیستم در سرعت نهایی آن نقش به سزایی دارد.

پردازندهٔ چند هسته‌** از اجزای رایانشی و محاسباتی است که دو یا چند پردازنده مستقل واقعی (به نام «هسته») دارد، که واحدهایی برای خواندن و اجرای دستورالعمل‌های برنامه هستند. این دستورالعمل‌ها عموما دستورالعمل‌های معمولی CPU از قبیل اضافه کردن، انتقال داده‌ها، و انشعاب است، اما هسته های متعدد می توانند در همان زمان دستورالعمل های بیشتری را اجرا کنند که موجب افزایش سرعت کلی برای برنامه های تابع رایانش موازی می‌شود. تولید کنندگان معمولا هسته‌ها را بر روی یک قطعه مدار مجتمع (IC) ادغام می‌کنند، و یا بر روی چند قطعه در یک بسته تراشه عرضه می‌کنند.

 

پاسخ داده شده دی 15, 1393 بوسیله ی بی نام

پشتیبانی توسط گروه راهنمای خرید زوم تک

برای راهنمای خرید گوشی ، راهنمای خرید تبلت ، راهنمای خرید لپ تاپ سوال خود را بپرسید .

...