راهنمای خرید لوازم الکترونیکی زوم تک

زوم تک تازه های تکنولوژی

راهنمای خرید گوشی و دستگاه های الکترونیکی

این سایت از طرف مدیریت زوم تک برای راهنمای خرید گوشی و راهنمای خرید تبلت ارائه شده است ، شما عزیزان می توایند برای مشاوره خرید گوشی و راهنمای خرید تبلت سوالتان را در این بخش زوم تک ارائه نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان زوم تک پاسخ داده شود.

راهنمای خرید گوشی و مشاوره خرید گوشی

- راهنمای خرید گوشی در رنج قیمت زیر 500 هزار تومان

- راهنمای خرید گوشی

- راهنمای خرید لپ تاپ

- راهنمایی در مورد خرید گوشی : چی بخرم خوبه؟؟؟؟؟

- پیشنهاد درباره خرید گوشی در رنج قیمت 1تومان تا 1600 تومان چیه؟

- گوشی با بهترین قابلیت در زمینه : شارژ باطری - بلند بودن صدای مخاطب - کیفیت دوربین کدومها هستند؟

- راهنمای خرید گوشی : لطفا من رو در خرید گوشی هواوی اسندجی630 یا اسندجی6 راهنمایی کنید.

- راهنمای خرید گوشی : به نظرتون خرید گوشی زد3 کامپکت خوبه یا گوشی ال جی 3 ؟

محبوب ترین برچسب ها

راهنمای خرید گوشی

+1 امتیاز

اگر به دنبال خرید گوشی هستید ! اگر در بین برند های مختلف مانده اید و نمیدانید کدام گوشی را خریداری نمایید ! درست آمده اید ، بخش پرسش و پاسخ زوم تک به راهنمای شما عزیزان می پردازد. ، شما با پرسش سوالتان در سایت زوم تک می توانید از کارشناسان آن راهنمایی بخواهید.

کارشناسان زوم تک در بخش پرسش و پاسخ زوم تک | راهنمای خرید گوشی به راهنمایی شما عزیزان می پردازند.

وظیفه کارشناسان زوم تک انتخاب یک مدل و برند مناسب در رنج های قیمتی مختلف برای شما عزیزان است. راهنمای خرید زوم تک کاملا رایگان است .

نحوه درخواست راهنمای خرید گوشی در زوم تک : برای ارسال درخواست ارسال راهنمایی خرید گوشی تنها کافی است : رنج قیمت ، کاربردی که از گوشی انتظار دارید ، مهم بودن یا نبودن دوربین ، تکنولوژی های مختلف در روی گوشی رو برای ما مطرح کنید تا کارشناسان ما بتوانند بهتر شما را راهنمایی نمایند.

در ارسال سوال حتما هر موردی رو که دوست دارید در گوشی آیندتون باشه رو نام ببرید تا انتخاب گوشی کامل تر باشه.

اگر پیشنهادی در مورد بخش راهنمای خرید گوشی  داشتید حتما بیان کنی تا خدمات ارائه شده در این بخش زوم تک کامل تر باشد.

سوال شده آبان 11, 1393 در وبلاگ بوسیله ی Amirkabir (21,770 امتیاز)

2 پاسخ

+1 امتیاز
 
بهترین پاسخ

راهنمای خرید گوشی : در هنگام خرید گوشی چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

بسیاری از کاربران در زمان خرید گوشی نمی دانند باید کدام برند ، کدام گوشی را بیشتر بررسی نمایند ، وجود هزاران گوشی هوشمند با مشخصات سخت افزاری بسیار متفاوت واقعا کاری بس سخت و زمان بری است ، برای اینکه کارتان راحت تر باشد چندین نکته را باید در نظر بگیرید ، با در نظر گرفتن مواردی که خواهم گفت مطمئنا کار شما برای انتخاب گوشی تا حدودی راحت تر خواهد شد. با ما باشید تا روش انتخاب یک گوشی مناسب را برای شما بیشتر توضیح دهم.

گام نخست انتخاب گزینه مناسب خرید گوشی

در انتخاب گوشی هوشمند اولین قدم این است که شما نیاز هایتان از گوشی هوشمند را بدانید ، اینکه چه نیاز هایی از یک گوشی هوشمند دارید ، در ابتدا نیاز هایتان از یک گوشی هوشمند را لیست کرده و در ذهنتان این موارد را داشته باشید ، البته شایان ذکر است ، با در دست داشتن این لیست از نیاز ها باید برویم سراغ مرحله دوم .

این نیاز ها شاید بستگی خاصی به سیستم عامل گوشیتان هم بستگی دارد ، پس این را هم در نظر بگیرید که چه سیستم عاملی برای شما مفید و کاربردی خواهد بود ، بطور مثال اگر به دنبال استفاده از اپلیکیشن های بسیار کاربردی هستید و دوست دارید براحتی این اپلیکیشن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و اینکه اشتراک گذاری فایل با دستگاه های هوشمند دیگر برایتان بسیار مهم است به هیچ عنوان سراغ سیستم عامل آی اوس نروید چون اشتراک گذاری فایل در دستگاه های اپل تنها با دستگاه های همجنس و هم برند امکان پذیر است ؛ البته تا به امروز چرا که گوگل به تازگی به دنبال نحوه ایجاد ارتباط دستگاه های اندرویدی  با دستگاه های هوشمند آی اوس است. مورد دیگری هم که باید بیشتر در نظر بگیرید این است که اپلیکیشن های موحود برای اندروید بسیار بیشتر و همه گیر تر از سیستم عامل ویندوز است پس این نکته را هم در صورتی که می خواهید روی گوشی های ویندوزی فکر کنید ، در نظر بگیرید.

گام دوم راهنمای خرید گوشی

در گام دوم شما باید رنج قیمتتان را مشخص کنید که تا چه بودجه ** می توانید برای خرید گوشی اقدام نمایید ، چرا که این گام حتی گام نخست را هم تحت تاثیر قرار می دهد ، چرا که برای برخی نیاز ها شاید خرج هزینه بیشتری برای شما نیاز باشد پس این موارد را حتما در نظر بگیرید. .

منتظر گزینه های جدید تری برای راهنمای خرید گوشی باشید. در این صفحه بهترین پیشنهادات برای راهنمای خرید گوشی برای شما عزیزان ارائه خواهد شد.

پاسخ داده شده آذر 13, 1393 بوسیله ی Amirkabir (21,770 امتیاز)
0 امتیاز
منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما در این بخش زوم تک هستیم.
پاسخ داده شده آبان 11, 1393 بوسیله ی Amirkabir (21,770 امتیاز)

پشتیبانی توسط گروه راهنمای خرید زوم تک

برای راهنمای خرید گوشی ، راهنمای خرید تبلت ، راهنمای خرید لپ تاپ سوال خود را بپرسید .

...